Salihi, Kerkük Şifa Sağlık Merkezi’ni Ziyaret Etti

18 Ocak 2019

e0498b96d065e3d947f8da81166bcf5b_LIrak Türkmen Cephesi Genel Başkanı Erşet Salihi,Müracaatta bulunan vatandaşlara sunulan sağlık hizmetlerini yerinde incelemek ve Şifa Sağlık Merkezi müdür görevini alması münasebetiyle Dr.Hicran Hüseyin’e tebriklerini sunmak amacıyla Şifa sağlık merkezine ziyarette bulundu.

Salihi’ye,Türkmen Eski Milletvekili Hasan Özmen eşlik etti. Salihi ziyarette,Eczacı Dr.Hicran Hüseyin’e sağlık merkezi müdürü görevini alması münasebetiyle tebriklerini sundu. 

Irak Türkmen Cephesi Genel Başkanı Salihi ve Türkmen Eski Milletvekili Hasan Özmen,Şifa Sağlık Merkezindeki bölüm ve şubeleri dolaşarak vatandaşlara sunulan sağlık hizmetlerini yerine inceledi.

Bu arada Türkmeneli televizyonu objektiflerine konuşan Irak Türkmen Cephesi Genel Başkanı Erşet Salihi,şifa sağlık merkezindeki sağlık kadrosunun çalışmasından övgü ile söz etti.

Öte yandan Türkmen Eski Milletvekili Hasan Özmen ve Eczacı Dr. Hicran Hüseyin,vatandaşlara sürekli hizmette bulunan Hastanenin hizmetlerinin önemine değindi.

türkmeneli tv

Comments are closed.